Topgal aktovka CHI 785 E zelená

Materiál
Polyester
S nastaviteľnými popruhmi

• , zakúpené v Školské tašky

Taška vyzerá v skutočnosti lepšie ako na obrázku a aj kvalitne. Syn je menší a útly budúci prváčik, takže som hľadala menšiu tašku a myslím, že táto mu bude dobrá (zatiaľ nemáme odskúšané, keďže ju dostane k narodeninám)

• , zakúpené v Školské tašky

• Sitie vyzera velmi kvalitne, uvidime kolko vydrzi.
    • Je lahka
    • Prakticka
    • Do detailov vypracovana, napriklad zips ma pogumovany kovovy uchyt
    • Zatial som nezistila nevyhodu, iba trocha vyssia cena, ale ak porovnam iné tasky, tak som rada, ze som investovala trochu navyse
  • , zakúpené v rajhraciek.sk

S bočnými vreckami
Materiál
Polyester
S nastaviteľnými popruhmi

Školská aktovka s motívmi strojov pre chlapcov.

Školská aktovka kolekcie CHILLI s motívmi strojov pre chlapcov

• veľkosť vhodná pre 1. - 3. triedu
  • bezpečnostné reflexné prvky
  • pohodlné nastaviteľné popruhy s hrudným pásikom
  • polstrovaný ergonomicky tvarovaný chrbtový systém
  • jedna komora, dve předné kapsy, elastická kapsa na pitie
  • menovka, vútorný organizér a kapsy na zips

Aktovka s obľúbenými motívmi strojových súčiastok a zipsy v kontrastnej farbe je novinkou vhodnou pre najmenších školou povinných chlapcov. Taška má iba jednu komoru ktorej priestor je rozdelený na tri časti, čo umožňuje organizáciu pomôcok a pritom usnadňuje dieťaťu časté rozopínanie a zapínanie viacerých zipsov. Už tradične má taška na vnútornej strane umiestnenú elastickú kapsu na fľašu. V prednej kapse nájdeme praktický organizér a dve kapsičky na zips. Ergonomicky riešené ramenné popruhy aj vystuženie chrbta s odnímateľným hliníkovým rámom zaisťujú zdravotnú nezávadnosť, dostatok reflexných prvkov zasa bezpečnosť pre naše deti. Tik tak tik, je čas do školy vyraziť!

Vychytávky:

• vnútorný organizér v hornej prednej kapse s dvomi kapsičkami na zips
  • kvalitné uško s plastovou rukoväťou k přenášaniu v ruke
  • putko k zaväseniu tašky na háčik na lavici
  • polohovateľný hrudný pásik ramenných popruhov zaisťujúci rozloženie váhy a pohodlné nosenie
  • odolné dno batohu z pevného materiálu TOPDURA (testovaný v Inštitúte pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) s plastovými nôžkami je naviac spevnené vnútornými výstuhami
  • material: 100% Polyester
  • hmotnost: 1,04
  • vyska: 37
  • sirka: 28
  • delka: 19

• , zakúpené v Školské tašky

• Sitie vyzera velmi kvalitne, uvidime kolko vydrzi.
    • Je lahka
    • Prakticka
    • Do detailov vypracovana, napriklad zips ma pogumovany kovovy uchyt
  • , zakúpené v rajhraciek.sk

• Mame dobre skusenosti kupili sme opat topgal
  • , zakúpené v Školské tašky

• Ľahká aktovka pre malý chrbatik, veľmi vkusna
    • Nema

Pekná taška, pre vascie deti dosť mala. Mame drobného chlapca tak vydrží do 1,2 rocnika.

• ľahká, spratná